Used Volkl C10 Pro Tennis Racquet
$75.00USD
Retail: $150.00 (Save $75.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/02 - 06/04
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | Volkl |
| Model | C10 Pro |
| Condition | Used |
| Grip Size | 4 5/8" - 118-120mm |
| Balance | Head Light |
| Head Size | Mid Plus: 95 to 105 |
| Strung Weight | 11.6 to 12.0 oz |
| Racquet Length | 27" - Standard |
| Age Group | Adult |