HEAD Pro Tour 280/630 Tennis Racquet
$299.00USD
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/01 - 06/03
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | HEAD |
| Model | Pro Tour 280 |
| Head Size | Mid Plus: 95 to 105 |
| Strung Weight | 11.6 to 12.0 oz |
| Racquet Length | 27" - Standard |
| Age Group | Adult |
| String Pattern | 18x20 |
| Condition | Used |
| Balance | Head Light |
| Grip Size | 4 3/8" - 110-113mm |
| Quantity | 1 available |