Used Adult Dunlop 200G Tennis Racquet
$151.47USD
10%
Price Drop
Original Price: $168.30
Retail: $400.00 (Save $248.53)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | Dunlop |
| Model | 200G |
| Age Group | Adult |
| Condition | Used |
| Racquet Length | 27" - Standard |
| Grip Size | 4 5/8" - 118-120mm |
| Balance | Even Balance |
| String Pattern | 14x16 |
| Strung Weight | 10.6 to 11.0 oz |
| Quantity | More than 1 available |