Used Prince O3 Tennis Racquet
$100.00USD
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/01 - 06/03
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | Prince |
| Model | O3 |
| Condition | Used |
| Age Group | Adult |
| Racquet Length | 27" - Standard |
| Grip Size | 4 1/2" - 113-118mm |
| Strung Weight | 9.1 to 9.5 oz |
| Head Size | Oversize: 106 to 115 |
| String Pattern | 16x19 |
| Quantity | 1 available |