Used Volkl V1 CLASSIC Adult Tennis Racquet Black 4 1/4" 11497-S000146915
$49.99USD
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/02 - 06/04
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | Volkl |
| Model | V1 Classic |
| Condition | Used |
| Age Group | Adult |
| Head Size | Mid Plus: 95 to 105 |
| Racquet Length | 27" - Standard |
| Grip Size | 4 1/4" - 106-110mm |
| Strung Weight | 10.1 to 10.5 oz |
| String Pattern | 16x19 |
| Quantity | 1 available |