Diadem Axis 100 Team tennis racquet - 4 Available
$230.00USD
Retail: $239.95 (Save $9.95)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/01 - 06/03
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | Diadem |
| Age Group | Adult |
| String Pattern | 16x19 |
| Head Size | Mid Plus: 95 to 105 |
| Strung Weight | 10.1 to 10.5 oz |
| Condition | New |
| Grip Size | 4 1/4" - 106-110mm |
| Racquet Length | 27" - Standard |
| Balance | Head Light |
| Quantity | More than 1 available |