Men's Dunlop LX Team 107 Tennis Racquet (Used)
$70.00USD
Retail: $150.00 (Save $80.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/01 - 06/03
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | Dunlop |
| Condition | Used |
| Racquet Length | 27" - Standard |
| Grip Size | 4 1/4" - 106-110mm |
| String Pattern | 16x19 |
| Balance | Head Light |
| Age Group | Adult |
| Head Size | Oversize: 106 to 115 |
| Strung Weight | 9.1 to 9.5 oz |
| Quantity | 1 available |