Used Wilson BURN 100 18X16 Adult Tennis Racquet None 4 3/8" 11497-S000146468
$69.99USD
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/01 - 06/03
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | Wilson |
| Model | BURN 100 18X16 |
| Condition | Used |
| Age Group | Adult |
| Head Size | Mid Plus: 95 to 105 |
| Racquet Length | 27" - Standard |
| Grip Size | 4 3/8" - 110-113mm |
| Strung Weight | 10.6 to 11.0 oz |
| Quantity | 1 available |
