Adult HEAD Speed MP Tennis Racquet (Used)
$79.00USD
Free Shipping
Retail: $249.00 (Save $170.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/02 - 06/04
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | HEAD |
| Model | Speed MP |
| Age Group | Adult |
| Condition | Used |
| Grip Size | 4 1/8" - 103-106mm |
| Head Size | Mid Plus: 95 to 105 |
| Racquet Length | 27" - Standard |
| Strung Weight | 10.6 to 11.0 oz |
| String Pattern | 16x19 |