Adult HEAD Prestige Liquid Metal Tennis Racquet (Used)
$150.00USD
Free Shipping
Retail: $250.00 (Save $100.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 05/29 - 06/02
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | HEAD |
| Model | Prestige |
| Age Group | Adult |
| Condition | Used |
| Head Size | Mid: 80 to 94 |
| Racquet Length | 27" - Standard |
| Grip Size | 4 3/8" - 110-113mm |
| Balance | Head Light |
| Strung Weight | Heavier than 12.0 oz |
| String Pattern | 18x20 |
| Quantity | 1 available |