Used Adult Head Speed MP 2024 Tennis Racquet
$175.00USD
Retail: $259.00 (Save $84.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 05/29 - 06/02
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | HEAD |
| Model | Speed MP |
| Age Group | Adult |
| Condition | Used |
| Racquet Length | 27" - Standard |
| Grip Size | 4 3/8" - 110-113mm |
| Strung Weight | 10.6 to 11.0 oz |
| String Pattern | 16x19 |
| Head Size | Mid Plus: 95 to 105 |