Adult HEAD Extreme Tennis Racquet (Used)
Best Seller
$100.00USD
Retail: $199.00 (Save $99.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | HEAD |
| Model | Extreme |
| Age Group | Adult |
| Condition | Used |
| Grip Size | 4 1/4" - 106-110mm |
| Head Size | Mid Plus: 95 to 105 |
| Racquet Length | 27" - Standard |
| Balance | Head Light |
| Strung Weight | 10.1 to 10.5 oz |
| String Pattern | 16x19 |