Tennis racquet Pro Staff
Best Seller
$33.46USD
Retail: $150.00 (Save $116.54)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/01 - 06/03
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | Wilson |
| Model | Pro Staff |
| Condition | Used |
| Balance | Even Balance |
| Head Size | Mid Plus: 95 to 105 |
| String Pattern | 16x18 |
| Racquet Length | 27" - Standard |
| Strung Weight | 9.6 to 10.0 oz |
| Age Group | Adult |
| Grip Size | 4 1/4" - 106-110mm |