Adult YONEX EZONE 98 (305g) Tennis Racquet (Used)
$160.00USD
Retail: $279.00 (Save $119.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/02 - 06/04
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | YONEX |
| Model | EZONE 98 (305g) |
| Grip Size | 4 1/2" - 113-118mm |
| Condition | Used |
| Strung Weight | 10.6 to 11.0 oz |
| Balance | Head Light |
| Age Group | Adult |
| String Pattern | 16x19 |
| Racquet Length | 27" - Standard |
| Head Size | Mid Plus: 95 to 105 |