Similar Listings
Item removed
View 54 similar listings
3 Head prestige microgel mid size Tennis racquets
$200.00USD
Free Shipping
Retail: $650.00 (Save $450.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | HEAD |
| Model | Microgel Prestige Mid |
| Age Group | Unknown, Adult |
| Condition | Used |
| Grip Size | 4 1/2" - 113-118mm |
| Head Size | Mid: 80 to 94 |
| Racquet Length | 27" - Standard |
| Balance | Head Light |
| Strung Weight | 11.6 to 12.0 oz |
| String Pattern | 18x20 |





