New Adult Wilson Clash 98 Tennis Racquet
$75.00USD
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | Wilson |
| Model | Clash 98 |
| Age Group | Adult |
| Condition | New |
| Head Size | Mid: 80 to 94 |
| Racquet Length | 27" - Standard |
| Grip Size | 4 1/2" - 113-118mm |
| Balance | Head Light |
| Strung Weight | 10.6 to 11.0 oz |
| String Pattern | 16x19 |