Adult Wilson N Code TOUR Tennis Racquet (Used)
$120.00USD
Retail: $280.00 (Save $160.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | Wilson |
| Model | N Code |
| Grip Size | 4 3/8" - 110-113mm |
| Strung Weight | 10.6 to 11.0 oz |
| Age Group | Adult |
| Racquet Length | 27" - Standard |
| Head Size | Mid Plus: 95 to 105 |
| Balance | Even Balance |
| Condition | Used |
| Variant | Tour |
| Quantity | 1 available |