Adult Wilson Sledge Hammer 3.8 Tennis Racquet (Used)
$60.75USD
Retail: $230.00 (Save $169.25)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | Wilson |
| Model | Sledge Hammer 3.8 |
| Strung Weight | 9.1 to 9.5 oz |
| Balance | Head Heavy |
| Condition | Used |
| Racquet Length | 27" - Standard |
| Grip Size | 4 3/8" - 110-113mm |
| Head Size | Oversize: 106 to 115 |
| String Pattern | 18x20 |
| Age Group | Adult |
| Quantity | 1 available |