Yonex EZONE Ai 100 (285g) - 9.7oz - 4 1/8- Easy Power & Speed
$210.00USD
Free Shipping
Retail: $500.00 (Save $290.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/01 - 06/03
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | YONEX |
| Model | EZONE Ai Lite (Lime) |
| Age Group | Unknown, Adult |
| Condition | Used |
| Head Size | Mid Plus: 95 to 105 |
| Racquet Length | 27" - Standard |
| Grip Size | 4 1/8" - 103-106mm |
| Balance | Even Balance |
| Strung Weight | 9.6 to 10.0 oz |
| String Pattern | 16x19 |
| Quantity | More than 1 available |