Babolat Pure Control Zylon 360 MP 97 295g 325mm 64 RA 4 1/8 Strung 16x20 EXCL
$109.96USD
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/02 - 06/04
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | Babolat |
| Model | Pure Control |
| Grip Size | 4 1/8" - 103-106mm |
| Condition | Used |
| Age Group | Unknown, Adult |
| Strung Weight | Lighter than 8.1 oz |
| Head Size | Mid Plus: 95 to 105 |
| String Pattern | 16x20 |
| Racquet Length | 27" - Standard |
| Quantity | 1 available |