Used Head Extreme Tour 2022 4 1/4 Tennis Racket (Freshly Strung)
Best Seller
$94.50USD
10%
Price Drop
Original Price: $105.00
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | HEAD |
| Model | Extreme |
| Strung Weight | 11.1 to 11.5 oz |
| Head Size | Mid Plus: 95 to 105 |
| Condition | Used |
| Racquet Length | 27" - Standard |
| Balance | Even Balance |
| String Pattern | 16x19 |
| Age Group | Unknown, Adult |
| Grip Size | 4 1/4" - 106-110mm |