Adult Wilson Clash 100 Tennis Racquet (Used)
$72.90USD
Retail: $220.00 (Save $147.10)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/02 - 06/04
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | Wilson |
| Model | Clash 100 |
| Racquet Length | 27" - Standard |
| Strung Weight | 11.1 to 11.5 oz |
| Grip Size | 4 3/8" - 110-113mm |
| Head Size | Mid Plus: 95 to 105 |
| String Pattern | 16x19 |
| Condition | Used |
| Age Group | Adult |
| Balance | Head Light |