Similar Listings
Item sold
View 27 similar listings
Babolat pure drive 107
$110.00USD
Retail: $180.00 (Save $70.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/01 - 06/03
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | Babolat |
| Model | Pure Drive |
| Strung Weight | 9.6 to 10.0 oz |
| String Pattern | 16x19 |
| Condition | Used |
| Grip Size | 4 1/8" - 103-106mm |
| Age Group | Adult |
| Head Size | Oversize: 106 to 115 |
| Racquet Length | 27" - Standard |
| Balance | Even Balance |







