Babolat Pure Drive Lite Tennis Racquet
$162.00USD
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/02 - 06/04
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | Babolat |
| Model | Pure Drive Lite |
| Condition | Used |
| Age Group | Adult |
| Head Size | Mid: 80 to 94 |
| Racquet Length | 27" - Standard |
| Grip Size | 4 1/4" - 106-110mm |
| Balance | Head Light |
| Strung Weight | 9.6 to 10.0 oz |
| Quantity | 1 available |

