Adult Wilson Burn 100 LS Tennis Racquet (Used)
$16.74USD
Retail: $125.00 (Save $108.26)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/02 - 06/04
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | Wilson |
| Model | Burn 100 LS |
| Racquet Length | 27" - Standard |
| Balance | Head Heavy |
| Age Group | Adult |
| Strung Weight | 10.1 to 10.5 oz |
| Head Size | Mid Plus: 95 to 105 |
| Condition | Used |
| String Pattern | 16x18 |
| Grip Size | 4 1/4" - 106-110mm |