Wilson Five Lite BLX Tennis Racquet (Used)
$50.00USD
Retail: $220.00 (Save $170.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/02 - 06/04
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | Wilson |
| Model | Five Lite BLX |
| Grip Size | 4" - 100-103mm |
| Condition | Used |
| Head Size | Mid Plus: 95 to 105 |
| Racquet Length | 27" - Standard |
| Age Group | Adult |
| Strung Weight | 8.6 to 9.0 oz |
| Balance | Even Balance |