Used Babolat DRIVE MAX 110 260 Adult Tennis Racquet None 4 3/8" 11497-S000146467
$99.99USD
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/02 - 06/04
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | Babolat |
| Model | DRIVE MAX 110 260 |
| Condition | Used |
| Age Group | Adult |
| Head Size | Oversize: 106 to 115 |
| Racquet Length | 27" - Standard |
| Grip Size | 4 3/8" - 110-113mm |
| Strung Weight | 9.1 to 9.5 oz |