Tecnifibre - ATP TFight 315 XTC - Medvedev Tennis Racquet - 1/4 Grip - 16 x 19
$159.99USD
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/03 - 06/05
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | Technifibre |
| Model | ATP TFight 315 XTC |
| Age Group | Adult |
| Condition | New |
| Grip Size | 4 1/4" - 106-110mm |
| Racquet Length | 27" - Standard |
| Head Size | Mid Plus: 95 to 105 |
| Strung Weight | 11.6 to 12.0 oz |
| String Pattern | 16x19 |
| Quantity | More than 1 available |