Tecnifibre ATP Dynacore TFight 320 DC S3 MP 98 4 1/4 Strung 18x19 EXCL+
$109.96USD
15%
Price Drop
Original Price: $129.96
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/01 - 06/03
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | Technifibre |
| Model | TFight DC 315 Ltd. (16x19) |
| Grip Size | 4 1/4" - 106-110mm |
| Condition | Used |
| Age Group | Unknown, Adult |
| Strung Weight | Lighter than 8.1 oz |
| Head Size | Mid Plus: 95 to 105 |
| String Pattern | 18x19 |
| Racquet Length | 27" - Standard |
| Variant | MP |
| Quantity | 1 available |