Babolat Pure Drive Roddick 2006
$144.50USD
Retail: $250.00 (Save $105.50)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | Babolat |
| Model | Pure Drive Roddick |
| Racquet Length | 27" - Standard |
| Head Size | Mid Plus: 95 to 105 |
| Age Group | Adult |
| Condition | Used |
| Grip Size | 4 1/2" - 113-118mm |
| Balance | Head Light |
| Strung Weight | 11.6 to 12.0 oz |
| String Pattern | 16x19 |



