Wilson Hammer 6.2 Tennis Racket + Original Case | Grip 4 5/8 | Vintage Hammer System
$20.41USD
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/01 - 06/03
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | Wilson |
| Model | Hammer |
| Strung Weight | 11.1 to 11.5 oz |
| Balance | Head Heavy |
| Head Size | Oversize: 106 to 115 |
| Grip Size | 4 5/8" - 118-120mm |
| String Pattern | 16x19 |
| Condition | Used |
| Racquet Length | 27" - Standard |
| Age Group | Adult |