HEAD YOUTEK GRAPHENE SPEED PRO 100 18X20 11.1oz TENNIS RACQUET 4 1/8 BRAND NEW
$200.00USD
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | HEAD |
| Model | YOUTEK Graphene Speed MP |
| Head Size | Mid Plus: 95 to 105 |
| Condition | New |
| Grip Size | 4 1/8" - 103-106mm |
| Racquet Length | 27" - Standard |
| String Pattern | 18x20 |
| Age Group | Adult |
| Strung Weight | 11.6 to 12.0 oz |