Wilson Pro Staff Tennis Racquet (New)
Best Seller
$60.00USD
Retail: $120.00 (Save $60.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/02 - 06/04
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | Wilson |
| Model | Pro Staff |
| Balance | Head Light |
| Racquet Length | 26" - Junior |
| Age Group | Junior |
| Condition | New |
| Grip Size | 4" - 100-103mm |
| Head Size | Mid Plus: 95 to 105 |
| String Pattern | 16x18 |
| Strung Weight | 8.6 to 9.0 oz |
