Babolat Pure Drive Tennis Racquet (Used)
$106.56USD
Retail: $150.00 (Save $43.44)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/03 - 06/05
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | Babolat |
| Model | Pure Drive |
| String Pattern | 16x19 |
| Grip Size | 4" - 100-103mm |
| Racquet Length | 26" - Junior |
| Strung Weight | 9.1 to 9.5 oz |
| Age Group | Junior |
| Condition | Used |
| Balance | Even Balance |
| Head Size | Mid Plus: 95 to 105 |
| Quantity | 1 available |



