Used Unisex Wilson BLX Pro 26 Tennis Racquet
$35.00USD
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/03 - 06/05
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | Wilson |
| Model | BLX Pro 26 |
| Grip Size | 4" - 100-103mm |
| Condition | Used |
| Balance | Even Balance |
| Strung Weight | 8.6 to 9.0 oz |
| Racquet Length | 26" - Junior |
| Age Group | Junior |
| Quantity | 1 available |