Adult Technifibre Tennis Racquet TFight ISO 305 (Used)
$99.00USD
Retail: $250.00 (Save $151.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/03 - 06/05
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | Technifibre |
| Model | TFight DC 315 Ltd. (16x19) |
| String Pattern | 18x19 |
| Age Group | Adult |
| Head Size | Mid Plus: 95 to 105 |
| Racquet Length | 27" - Standard |
| Grip Size | 4 3/8" - 110-113mm |
| Strung Weight | 11.1 to 11.5 oz |
| Condition | Used |