Adult Babolat Pure Drive Tennis Racquet (Used)
$85.00USD
Retail: $268.00 (Save $183.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/03 - 06/05
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | Babolat |
| Model | Pure Drive |
| Balance | Head Light |
| Age Group | Adult |
| Grip Size | 4 1/4" - 106-110mm |
| Racquet Length | 27" - Standard |
| Strung Weight | 10.6 to 11.0 oz |
| Condition | Used |
| String Pattern | 16x19 |
| Head Size | Mid Plus: 95 to 105 |



