Wilson Blade 100L Tennis Racquet (barely used, like new condition)
$170.00USD
Retail: $225.00 (Save $55.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/02 - 06/04
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | Wilson |
| Model | Blade 100L |
| Age Group | Junior, Adult |
| Condition | Used |
| Grip Size | 4 1/4" - 106-110mm |
| Racquet Length | 27" - Standard |
| String Pattern | 16x19 |
| Balance | Even Balance |
| Head Size | Mid Plus: 95 to 105 |
| Strung Weight | 10.1 to 10.5 oz |