Wilson Clash 100ULl V2 Tennis
$89.10USD
Retail: $229.00 (Save $139.90)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | Wilson |
| Model | Clash 100 V2 |
| Balance | Even Balance |
| Condition | Used |
| Head Size | Mid Plus: 95 to 105 |
| Grip Size | 4" - 100-103mm |
| Age Group | Adult |
| Racquet Length | 27" - Standard |
| Strung Weight | 9.1 to 9.5 oz |
| String Pattern | 16x19 |