Used Men's Babolat XS 102 Tennis Racquet
$40.00USD
Retail: $140.00 (Save $100.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/02 - 06/04
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | Babolat |
| Model | XS |
| Condition | Used |
| Head Size | Mid Plus: 95 to 105 |
| Age Group | Adult |
| Strung Weight | 9.1 to 9.5 oz |
| Grip Size | 4 1/2" - 113-118mm |
| Racquet Length | 27" - Standard |



