Adult YONEX EZONE 98 (305g) Tennis Racquet (Used)
$130.00USD
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/02 - 06/04
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | YONEX |
| Model | EZONE 98 (305g) |
| Balance | Even Balance |
| Grip Size | 4 1/4" - 106-110mm |
| Age Group | Adult |
| Head Size | Mid Plus: 95 to 105 |
| Condition | Used |
| Racquet Length | 27" - Standard |
| Strung Weight | 11.1 to 11.5 oz |
| String Pattern | 16x19 |