Wilson Ti.S1 Pro Tennis Racquet (New)
$50.00USD
Retail: $80.00 (Save $30.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/02 - 06/04
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | Wilson |
| Condition | New |
| Racquet Length | 27" - Standard |
| String Pattern | 16x19 |
| Age Group | Adult |
| Head Size | Oversize: 106 to 115 |
| Strung Weight | 8.6 to 9.0 oz |
| Balance | Even Balance |
| Grip Size | 4 1/4" - 106-110mm |