Used Wilson Pro Staff 97 v13 Tennis Racquet | GREAT CONDITION
$189.00USD
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/02 - 06/04
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | Wilson |
| Model | Pro Staff 97 |
| Condition | Used |
| Grip Size | 4 1/4" - 106-110mm |
| Age Group | Adult |
| Racquet Length | 27" - Standard |
| Strung Weight | 11.1 to 11.5 oz |
| String Pattern | 16x19 |