Wilson Ultra 100UL V3 Tennis Racquet (Used)
$67.00USD
15%
Price Drop
Original Price: $79.00
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 05/15 - 05/19
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | Wilson |
| Model | Ultra 100UL |
| Condition | Used |
| Age Group | Adult |
| Grip Size | 4 1/8" - 103-106mm |
| Balance | Head Light |
| Racquet Length | 27" - Standard |
| Head Size | Mid Plus: 95 to 105 |
| Strung Weight | 9.1 to 9.5 oz |
| String Pattern | 16x19 |