"NOS" Wilson Blade 98L (16x19) V6 (4 3/8) Tennis Racquet (New)
$238.99USD
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | Wilson |
| Model | Blade 98L 16x19 |
| Condition | New |
| Head Size | Mid Plus: 95 to 105 |
| Racquet Length | 27" - Standard |
| Grip Size | 4 3/8" - 110-113mm |
| Balance | Head Light |
| Strung Weight | 10.1 to 10.5 oz |
| String Pattern | 16x19 |
| Age Group | Unknown, Adult |



