Almost New Tyrus 243M Pro Maple Bat 31 oz 33"
$50.00USD
Retail: $110.00 (Save $60.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Buy now, pay later with


| Category | Baseball > Bats |
| Brand | Other |
| Model | 243m |
| Length | 33" |
| Drop | Other / Unknown |
| Weight | 31OZ |
| Condition | Used |
| Bat Certification | Other |
| Bat Material | Wood |
| Age Group | High School & College |
| Barrel | 2 5/8" |
| Year | 2021 |
| Color | Black |
| Sport | Baseball |