Head Pro Stock TGT312.1 Prestige 93 MID 2021 (16x19) 4 3/8
$295.00USD
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | HEAD |
| Model | Prestige |
| Age Group | Adult |
| Condition | Used |
| Grip Size | 4 3/8" - 110-113mm |
| Head Size | Mid: 80 to 94 |
| Racquet Length | 27" - Standard |
| Balance | Head Light |
| Strung Weight | 11.6 to 12.0 oz |
| String Pattern | 16x19 |
