Unique 1986 SET Fred Stolle Graphite Racquet OS 110 4 5/8 Unstrung 16x19 EXCL
$79.69USD
20%
Price Drop
Original Price: $99.69
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/01 - 06/03
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | HEAD |
| Model | Ace |
| Grip Size | 4 5/8" - 118-120mm |
| Condition | Used |
| Age Group | Unknown, Adult |
| Strung Weight | Lighter than 8.1 oz |
| Head Size | Oversize: 106 to 115 |
| String Pattern | 16x19 |
| Racquet Length | 27" - Standard |
| Quantity | 1 available |
