Wilson Galaxy Mid Size Tennis Racquet | Mid 87 sq" | 4 3/8" Grip
$30.00USD
Retail: $190.00 (Save $160.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/02 - 06/04
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | Wilson |
| Condition | Used |
| Racquet Length | 27" - Standard |
| Age Group | Adult |
| Balance | Even Balance |
| Head Size | Mid: 80 to 94 |
| Strung Weight | 9.6 to 10.0 oz |
| Grip Size | 4 3/8" - 110-113mm |