Wilson H19 Mold Ultra Pro V4 97 in² 305g/10.8oz 315mm/9 pts HL 18x20 4 3/8 EXCL+
$149.96USD
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/02 - 06/04
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Tennis > Racquets |
| Brand | Wilson |
| Model | Ultra Pro |
| Grip Size | 4 3/8" - 110-113mm |
| Condition | Used |
| Age Group | Unknown, Adult |
| Strung Weight | Lighter than 8.1 oz |
| String Pattern | 18x20 |
| Head Size | Mid Plus: 95 to 105 |
| Racquet Length | 27" - Standard |
| Quantity | 1 available |